O spolku farmaceutů

Spolek farmaceutů v Brně při České farmaceutické společnosti ČLS JEP funguje nepřetržitě od roku 19??. Jedná se o jediný krajský spolek, pracující bez přestávky do dnešních dnů.

Z historie:

Pátráme po osudu materiálů, z kterých by se historie spolku dala nejlépe vystopovat. Údajně vyšel článek v časopise Farmaceutický obzor, od RNDr. PhMr. Otakara Krojzla - o historii spolku.

RNDr. PhMr. Libor Nováček, CSc.:
Knihy společně s nějakými fotografiemi a dalšími materiály dal  před lety Doc. Ruskovi do muzea v Kuksu. Ovšem tam prý  se nějak ztratily, resp. nemohou se najít.  Dr. Nováček má ještě nějaké pozvánky , které se rozesílaly a zprávy, které posílal na ČFS.

zatím tolik, ale nevzdáváme se a budeme pátrat dále - platí i po pěti letech, co vyšel tento článek :-)